Що треба знати абітурієнту британського вузу? Розповість Алла Іванова, директорка компанії EDUFLOW та студентка факультету психології в Лондоні.

Минулого року велике зацікавлення викликала тема можливостей для українців, які тимчасово переїхали до західних країн, що надають допомогу. Питання адаптації та вибору майбутнього стають особливо актуальними в умовах змін та невизначеності.

Перші потреби наразі можуть бути задоволені приймаючою державою, але виникає питання: “Як далі?”.

Варіанти можуть бути різними – великий відсоток украйнів повертаються додому попри всі ризики через війну.

Є другий варіант- адаптуватися до нового соціуму. Для багатьох людей, які знаходяться за кордоном у важкий для України час, пошук нового способу життя може бути викликом.

В Англії відкриваються широкі можливості для адаптації та навчання. Вища освіта в цій країні відома своєю якістю. Тут ви можете знайти навчальні заклади, що пропонують програми у різних галузях – від гуманітарних наук до технічних дисциплін.

Звісно, однією з переваг вступу в університет саме в Британії є можливість вдосконалити англійську мову. Вміння володіти нею дає вам можливість взаємодіяти зі світом та знайти роботу в будь-якій країні.

Англія відома інклюзивністю свого суспільства. Тут ви зможете зустріти людей з різних країн та культур, що сприяє взаєморозумінню та розвитку навичок міжнародного спілкування.

Для тих, хто розглядає можливість отримати вищу освіту, в Англії доступні різні рівні навчання – бакалавр, магістр та коледж. Один із шляхів – це Bachelor’s degree (бакалавр) з Foundation year, який створено саме для тих, хто хоче почати свій освітній шлях з самого початку, або, як кажуть британці, “from scratch”.

Foundation year дозволяє закріпити англійську мову та засвоїти основні навички перед вступом до основної трьохрічної програми. Всього програма триватиме 4 роки.

Освітній рівень магістра (Master’s degree) є чудовою можливістю для тих, хто вже має диплом бакалавра та прагне глибше дослідити свою галузь, а також розвинути професійні навички на більш високому рівні. Також можна отримати MBA (Master of Business Administration)- річна програма яка відкриває двері до топ-менеджмент позицій.

Якщо ви цікавитеся практичними аспектами та чимскоріше бажаєте почати свою кар’єру, вам може підійти програма Higher National Diploma (HND) у коледжі, яка триває 2 роки. Цей диплом допоможе вам здобути конкретні практичні навички та підготувати вас до роботи в обраній галузі.

Ще однією важливою перевагою вступу в університет Англії є фінансування. Ви маєте можливість отримати фінансову допомогу для навчання та підтримку власних потреб під час навчання.

Відчуваючи підтримку держави та надійність британської системи освіти, ви зможете обрати оптимальний шлях для реалізації своїх освітніх та професійних амбіцій.

Інформація подана на правах реклами

Залишити відповідь