Авіакомпанія перепросила через інцидент.

У Великій Британії пасажири літака пережили стрес, оскільки їхній рейс зупинили, а салон почала штурмувати озброєна поліція. Це все тривало три години. 

Про це пише mirror.co.uk

Поліція отримала повідомленні про чоловіка, який має при собі вибухівку на борту літака, який мав вилетіти з аеропорту Іст-Мідлендс. Рейс Jet2 був затриманий, а пасажирів три години утримували на злітній смузі. 

Пізніше був заарештований один чоловік, але поліція заявила, що вибухового пристрою не було знайдено. Лише після цього літак зміг злетіти і вирушив до Туреччини. 

Поліція у салоні літака / © mirror.co.uk
Поліція у салоні літака / Фото: mirror.co.uk

Один із пасажирів літака розповів, що ситуація у салоні була тривожною. Спочатку екіпаж повідомив пасажирам, що ймовірно виникли проблеми із багажем. 

“Насправді ми ще не злетіли, але рулювали навколо злітно-посадкової смуги до точки зльоту, і саме тоді вони призупинили політ. Ми не рухалися близько 15 хвилин. Пілот спочатку сказав, що, можливо, сталася плутанина з багажем, і нам потрібно повернутися назад”, – розповів очевидець. 

Чоловік каже, що лише через певний час їм повідомили про “проблеми з безпекою”. Тоді люди помітили озброєну поліцію біля літака, яка не заходила всередину. 

“Протягом двох годин поліція оточувала літак, але не заходила, і це нас дуже лякало. Ми думали, якщо це просто плутанина з багажем, то чому нас оточила поліція?”, – каже пасажир. 

У поліції повідомили, що такі заходи були необхідні через ймовірну небезпеку. Вони затримали підозрюваного, у якого могла бути вибухівка, проте наступного дня він вийшов під заставу. 

 “Поліцейські працювали з персоналом аеропорту та екіпажем літака, щоб негайно відреагувати на повідомлення. В інтересах громадської безпеки та безпеки співробітників, озброєні офіцери також були розміщені в районі літака. Після арешту літак був повністю обшуканий. На борту не було знайдено жодного вибухового пристрою, і немає жодних підстав вважати, що погроза була реальною”, – повідомила поліція Лестерширу. 

Авіакомпанія уже перепросила у пасажирів через інцидент. 

Залишити відповідь