26 і 27 серпня – дні, коли можна – щоправда, різними способами – кардинально змінити своє життя, головне, не прогаяти шанс, який дадуть зірки. Кому пощастить у цей час?

У суботу, 26 серпня, завдяки потужним енергіям дня, можна досягти приголомшливих результатів у різних життєвих сферах: починаючи з професійної, якою має сенс зайнятися, незважаючи на вихідний, до побутової та господарської, що логічно для суботи. Щоправда, для цього необхідно використати енергію, якою забезпечать нас зірки, максимально ефективно – не витрачаючи її на дрібниці. Для досягнень необхідно вибирати тільки справді важливі цілі, відмовляючись від вирішення незначних питань – вони заберуть сили, але не принесуть очікуваного результату. Неділя, 27 серпня, ідеальний день для спілкування – насамперед із рідними людьми та друзями, що робить його ідеальним для вихідного. Оскільки він також припадає на фінал літа, є сенс зустрітися з тими, кого давно не бачили, але хто близький і дорогий.

Діва (22.08 – 23.09)

Діви можуть розраховувати на успіх у вирішенні фінансових питань будь-якого масштабу – від незначного до глобального. Так, можливий несподіваний, а тому особливо приємний прибуток: представникам знака можуть повернути борг або зробити подарунок. Не менш імовірною є звістка про те, що на роботі їм ось-ось підвищать зарплату або виплатять премію – незважаючи на неофіційний статус повідомлення, воно буде реальним, а тому значно підвищить настрій.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Довгоочікуваний дзвінок, на який Стрільці вже припинили сподіватися, зробить їх по-справжньому щасливими. Неважливо, хто нарешті з’явиться в житті представників знака – старий друг чи колишній коханий, головне, що вони зможуть поспілкуватися та дізнатися про причини, з яких їхній дзвінок, а потім і зустріч так довго відкладалися. Втім, цим людям, зважаючи на все, і крім цього знайдеться, про що поговорити, інакше вони не були б близькими одне одному.

Риби (19.02 – 20.03)

Рибам зірки рекомендують звернути увагу на сни, які вони зможуть побачити в цей час. У них буде важлива підказка щодо того, як вчинити в життєвій ситуації, що склалася. Оскільки самі представники знака вже втратили надію знайти пораду на це питання, Всесвіт – або підсвідомість – вирішили допомогти їм зорієнтуватися. Головне, не забути своїх сновидінь і правильно розшифрувати їх.

Залишити відповідь