Ведуча телевізійного проєкту «Подружки» Агнія Ткаченко, яка тимчасово проживає у Великій Британії напередодні Третьої «Кримської платформи» поспілкувалась з українською політичною діячкою, волонтеркою, Народним депутатом України 9-го скликання, членкинею міжпарламенської групи дружби із Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії , Головою української делегації в ПАРЕ Марією Мезенцевою.

Для української молоді було актуально проговорити питання продовження спонсорських віз для українців, адже в Україні до сих пір триває війна. Спілкувалися на тему економічної кризи в Україні , присвоєння статусу ВПО для українських громадян закордоном. А ще про конектикумі підтримку України Великою Британією як найбільшим її стратегічним партнером на політичному, громадському, культурному та зрештою всіх рівнях життя.

Примітка : Кримська платформа – ініційований Україною новий формат міжнародний консультаційно-координаційний формат Кримська платформа збирає під своєю егідою усі тематичні заходи та ініціативи з кримського питання в рамках міжнародних організацій, інших міжнародних урядових і неурядових форумів.

Зазначимо, що телевізійний проєкт «Подружки», зокрема його спеціальна кореспондентка у Лондоні Агнія Ткаченко разом з продюсеркою телевізійного проєкту телеведучою і журналісткою Марисею Томашевською роблять усе можливе , аби надалі на інформаційному полі розповідати українському суспільству та іноземним друзям про жахи війни, в яких зараз живе Україна.

Залишити відповідь