Двадцятитрирічний танкіст Іван СОБКО родом із села Старі Бросківці. Воював на найгарячіших напрямках фронту з перших днів повномасштабної війни. За місяць чоловік отримав кілька контузій. А коли на Миколаївщині окупанти уразили його танк, Іван опинився у госпіталі. 

Після тривалого лікування, боєць перевівся у Чернівецький територіальний центр комплектування, і відтоді служить у тилу. Саме у Чернівцях Іван і знайшов свою обраницю.

Зрозумів, що таке кохання з першого погляду 

Зі своєю дружиною Анжелікою чоловік познайомився на сайті знайомств. 

– Пам’ятаю, це було третє серпня цього року. Того дня Анжеліка запропонувала мені зустрітися, – пригадує Іван. 

А вже через сімнадцять днів хлопець та дівчина зрозуміли, що готові пов’язати свої долі раз і назавжди…

– Ми вперше зустрілися у Чернівцях. Коли побачила Івана, то зрозуміла, що це справді моя людина. Був дуже приємний у спілкуванні, щирий та уважний, – зауважує дружина Анжеліка.

Іван каже, що справді зрозумів, що таке кохання з першого погляду. 

За словами чоловіка, навіть за такий короткий проміжок часу можна пізнати і зрозуміти, що перед тобою кохана людина.

– Батьки, звісно ж, здивувалися, коли почули, що я планую одружуватися так швидко. Мати дружини теж цього не очікувала. Проте, довго не думаючи, разом з Анжелікою ми пішли до рацсу, де і зареєстрували наш шлюб,  – розповідає з усмішкою Іван Собко.

«Про дітей ще не думаємо»

Зараз Іван Собко лікується у військовому госпіталі. Чоловік зізнається, що підтримка дружини підбадьорює та додає сил.

– Щодня відвідую госпіталь, медики радять пройти повторний курс лікування. Поки лікуватимуть, то впевнений, що Анжеліка буде ділитися тим зарядом позитиву, який не дасть впасти духом, – зізнається Іван. 

Анжеліка пригадує, що про спільне майбутнє, вони разом із чоловіком почали говорити вже на десятий день знайомства.

– Зараз ще про дітей не думаємо, Івану потрібно одужати. Проте надалі, звісно ж, хотіли б діток. Також після закінчення війни разом з Іваном мріємо поїхати за кордон, подивитися Німеччину, Італію та Францію, – каже Анжеліка Собко. 

Подружжя найбільше цінує у стосунках взаєморозуміння. 

Як розповідають Анжеліка та Іван, навіть у такий складний час чоловік завжди повинен відчувати підтримку жінки, а вона – його міцне плече…

– Розуміння та підтримка – фундамент стосунків. Коли я познайомилася з Іваном, то знала, що він військовий, і знала, що він вже встиг пережити. Проте мене це не зупинило, знаю, що з ним я у безпеці будь-коли та будь-де… – зазначила Анжеліка

Залишити відповідь