Сьогодні, 30 серпня, взяти відгул – звісно, якщо є така можливість у середині тижня – бажано всім знака зодіаку, але трьом із них рекомендується це зробити.

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам, які мають намір з ентузіазмом взятися до робочих справ, зірки радять відмовитися від їхніх грандіозних планів: вони, на жаль, серйозних результатів не досягнуть. Шкода витрачати сили на нездійсненні завдання, тому краще зайнятися своєю домівкою, тим більше, що останнім часом у представників знака не доходять до нього руки.

Рак (22.06 – 22.07)

Ракам, для яких сенс життя – дім і родина, сьогодні необхідно присвятити максимум часу й уваги близьким людям. Найкраще провести вечір у романтичній обстановці, але для цього треба витратити щонайменше пів дня на підготовку та організацію. Тому треба відмовитися від роботи – у них є важливіші та приємніші справи.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії, яким “де б не працювати, аби не працювати”, з великою радістю перейдуть у режим вихідного дня. Вивільнений час представники знака витратять на приємні справи – відпочинок, читання художньої літератури, перегляд хороших фільмів, головне зараз – відмовитися від професійної діяльності.

Залишити відповідь