Кошти будуть збирати на ЗСУ

Восени українські зірки вирушають в європейські тури. Також відбудеться кілька концертів на підтримку України за кордоном. Міжнародний сервіс TransferGo розкаже про найочікуваніші європейські виступи популярних вітчизняних артистів, які відбудуться уже незабаром.

Гурт “‎БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”

Коли: 1 жовтня
Де: Лондон, клуб Scala
Вартість квитка: 50 фунтів

Популярний український рок-гурт продовжує тур під назвою “‎Вільні люди”. З перших днів війни хлопці з “‎БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” волонтерили, виступали для військовослужбовців та у деокупованих містах. Під час благодійних концертів у Європі гурт розповідає світу про те, що відбувається на українській землі та наслідки російської агресії. Кошти від цих виступів йдуть на допомогу постраждалим від війни та на потреби ЗСУ.

Світлина з туру “‎Вільні люди” / Фото з інстаграму bezobmezhen

Концерт “‎Доброго вечора, ми з України”


Коли: 10 жовтня
Де: Лондон, The Clapham Grand
Вартість квитка: 55 – 70 фунтів

Проєкт “‎Доброго вечора, ми з України” вперше відбувся в Європі понад рік тому. Це благодійний творчий захід, який об’єднує українських зірок на одній сцені за кордоном. Цього разу на масштабну подію чекає Лондон. Завдяки таким благодійним виступам вдається збирати значні суми, які використовують на військові та гуманітарні потреби. Цього разу на сцені зберуться “‎TVORCHI”, Pianoboy та Аліна Паш.

Українські артисти збирають благодійний концерт у Лондоні / Фото з allevents.in

Залишити відповідь