Британка стверджує, що вона витрачає дуже великі кошти на утримання приміщення

Герцогиня Ратлендська, яка живе в замку Бельвуар разом зі своїм колишнім чоловіком, розповіла про те, з якими труднощами вона стикається, намагаючись підтримувати свій шикарний будинок у належному стані. Про це пише Daily Star.

Багата 59-річна герцогиня Емма Меннерс скаржиться на труднощі, пов’язані зі спробами “зберегти живий, об’єкт спадщини, наповнений старовинними, дорогими та часто крихкими предметами”. Замок Бельвуар, розташований недалеко від Грентема, у графстві Лінкольншир (Велика Британія), має 200 кімнат. Жінка ділить його зі своїм колишнім чоловіком, герцогом Ратлендським, який був показаний у серіалі “Корона”

Британка стверджує, що за минулі роки вони витратили на дах площею у два акри понад 600 000 фунтів стерлінгів, але це нагадує їм дорожні роботи. Варто тільки завершити одну ділянку, як тут же виникає інша проблема.

Герцогиня Ратлендська, Емма Меннерс, багата британка, титул, замок Бельвуар
Герцогиня стверджує, що за минулі роки вони витратили на дах площею у два акра понад 600 000 фунтів стерлінгівФото: WireImage

Серед інших проблем — зараження міллю і “знос” від сотень відвідувачів, які заглядають сюди щодня.

“Завжди виникає нова, часто абсолютно несподівана проблема, яку необхідно вирішити”, — додала вона.

Герцогиня зазначила, що прибирання замку — це “величезний процес”. Вартість робіт із консервації килимів і килимових покриттів у парадних покоях (390 тис. фунтів стерлінгів), китайських шпалер із шовковим розписом (420 тис. фунтів стерлінгів) і гобеленів XVII століття (650 тис. фунтів стерлінгів) була “на порядок вищою” від того, що очікувалося.

Замок Бельвуар, замок, величезний замок, 200 кімнат, будинок, будівля, нерухомість, ремонт, герцогиня Ратлендська, величезні витрати
У замку працює багато співробітників і волонтерівФото: Historic Houses

У замку працює багато співробітників і волонтерів, але цього тижня герцогині довелося просити вибачення перед експертами зі збереження спадщини після того, як на відеозаписі було показано, як прибиральниця використовувала поліроль для металу на письмовому столі XIX століття.

Герцогиня живе в одній з веж замку, а її колишній чоловік в іншій частині великого володіння. У 2013 році в списку найбагатших людей Великої Британії було зазначено, що особистий статок герцога, який підтримує Ukip, становить 125 млн фунтів стерлінгів

Залишити відповідь