Гороскоп на вересень обіцяє активний та динамічний місяць для багатьох представників зодіакального сузір’я. Однак більшість вересня буде під впливом ретроградного Меркурія, а це означає, що можуть бути неприємності. У тому числі фінансові.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким варто бути обережнішими з грошима у вересні. Хто потрапив до списку – читайте нижче.

Овен

Вам варто згадати про розумну економію, бо на початку осені ви будете схильні кидати гроші на вітер або нерозумно до них ставитись. Найбільша стаття ваших витрат – на задоволення. У першій половині місяця на вас чекає фінансовий сюрприз, а в другій – спрага пригод може швидко спустошити ваші кишені.

Лев

Вам слід переглянути свій список витрат на вересень. У ньому явно з’явилося кілька статей, яких варто позбутися. Заощаджені кошти можна буде вкласти в навчання або інвестувати в новий проєкт. Ближче до кінця місяця у вас може змінитись ситуація на роботі, постарайтеся підготуватися до неї фінансово.

Терези

Ви давно хочете щось змінити у своїй кар’єрі, і саме у вересні ситуація почне на вас тиснути. Початок осені стане для вас періодом випробувань і перед вами буде нелегкий вибір – ризик залишитися без роботи або зовсім новий вид діяльності. Пам’ятайте, що рішення необхідно ухвалювати лише вам.

Водолій

Постарайтеся у вересні уникнути боргів – не позичайте для себе і не давайте комусь у борг. Початок осені для вас – не найкращий період для таких ризикованих операцій із грошима. Перегляньте свій бюджет, почніть планувати витрати та доходи. І стримуйте свої спокуси імпульсивних покупок у вересні.

Залишити відповідь