За словами знаменитості, у бомбосховищі було чимало людей.

Відомий британський актор та гуморист Стівен Фрай розповів, якою була його ніч, коли російські окупанти завдали чергового ракетного удару по Україні.

Артист зупинився в одному з готелів Києва, пише ТСН. Майже о п’ятій ранку Фрай прокинувся. Ввімкнули сигнал повітряної тривоги, тож адміністрація готелю попросила всіх жильців негайно спуститися до бомбосховища. Актор послухався та пішов до укриття. За словами знаменитості, у бомбосховищі було чимало людей. Вони намагалися відволіктися, розмовляли між собою, а охочі пили каву. За цей час Фрай не почув жодного звуку ані ракет, ані дронів, що пролітають.

“Прокинувся о 4:45 ранку від наполегливого голосу, який наказував усім у готелі спускатися до бомбосховища. Отже, ми тут. Хтось показав мені додаток для завантаження: як бачите, погодився з наказом залишатися в укритті. Отже, ми всі в підвалі готелю. Кавоварка. Лежаки. Люди весело сміються та розмовляють. Жодного звуку дронів чи ракет, які я можу виявити…”, – поділився актор.

Через годину адміністрація готелю знову дала сповіщення, щоб всі залишалися в укритті, адже в Києві звуки вибухів. Фрай пригадав, що деякі жильці все ж повернулися до своїх номерів. Утім, вони через 10 хвилин спустилися знову до укриття, адже, ймовірно, почули звуки вибухів.

“Минула година, все незрозуміло. Фактично нове оголошення: “Зверніть увагу, у місті вибухи. Залишайся в укритті”. Деякі гості готелю знизали плечима і повернулися до своїх номерів. Через 10 хвилин, сором’язливо повернулися назад”, – розповів актор.

Гуморист зазначив, що після ворожої ракетної атаки на Київ, у столиці продовжує кипіти життя, а на вулицях гуляє чимало людей.

Залишити відповідь