Меркʼюрі так дорожив фортепіано, що вважав його продовженням себе

У Лондоні на аукціоні Sothebyʼs за понад $2,2 мільйона продали рояль, який належав Фредді Меркʼюрі, пише Бабель.

На роялі Yamaha G2 у 1975 році Меркʼюрі створив «Богемну рапсодію». Фортепіано на торги виставила близька подруга Меркʼюрі Мері Остін, яка успадкувала більшу частину його майна і доглядала його колишній лондонський будинок після його смерті в 1991 році.

Остін розповідала, що Меркʼюрі так дорожив фортепіано, що вважав його продовженням себе і підтримував у бездоганному стані — ніколи не курив за інструментом і не ставив на нього склянку, і стежив за тим, щоб ніхто цього не робив.

Sotheby’s

На торгах також продали чернетку пісні «Богемна рапсодія», яка спочатку мала називатись «Монгольська рапсодія», — за $1,74 мільйона.

На цьому інструменті також Меркʼюрі написав пісні “Donʼt Stop Me Now” та “Somebody to Love”.

Загалом на торгах продали 59 речей із приватної колекції Фредді Меркʼюрі, зокрема картини з великої колекції творів мистецтва, сценічні костюми, палички для їжі, прикраси та одяг. Наприклад, високі кросівки Adidas, які майже ідентичні тим, які Меркʼюрі взував на культовий концерт Queen Live Aid у липні 1985 року, продали за понад $160 тисяч. Частину виручених на аукціоні грошей планують передати фонду Mercury Phoenix Trust і фонду боротьби зі СНІДом Елтона Джона.

Залишити відповідь