Президент поінформував главу британського уряду про ситуацію на полі бою

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, під час якої вони обговорили загрози для безпеки судноплавства в Чорному морі та функціонування “зернового коридору”.

Про це мовиться в повідомленні на офіційному сайті голови держави. 

“Україна вже тричі успішно продемонструвала можливість експорту зерна альтернативним маршрутом. Ми готові робити це й надалі. Але, щоб гарантувати безпеку судноплавства, ми потребуємо допомоги партнерів, зокрема суттєвого посилення системи протиповітряної оборони Одещини”, – зазначив український лідер.

Президент поінформував главу британського уряду про ситуацію на полі бою, та звернув увагу на підтримку з боку Великої Британії.

“Співрозмовники приділили увагу продовженню оборонної співпраці між двома країнами, зокрема можливій участі представників Великої Британії у Форумі оборонних індустрій, який відбудеться в Україні восени. Володимир Зеленський і Ріші Сунак відзначили початок роботи над двосторонніми безпековими документами в межах Спільної декларації G7 щодо підтримки України”, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь