У Британії скасували близько 1500 рейсів з та в країну через збій у систем

Масштабні перебої у роботі британських аеропортів минулого тижня спричинила помилка з імовірністю “один до 15 мільйонів”.

Про це повідомляє Reuters, пише “Європейська правда”

28 серпня, нагадаємо, у Британії скасували близько 1500 рейсів з та в країну через збій у системі. Початкові висновки свідчать, що комп’ютерний збій стався через те, що в одному плані польоту опинилися два однаково названі маркери, хоча самі точки були різними. Система зависла, тому що не могла ні відхилити план польоту, ні допустити, щоб контролери отримали інформацію з критичною для безпеки помилкою.

“Це була ймовірність один до 15 мільйонів. Через нашу систему пройшло 15 млн планів польотів і такого ніколи не було”, – заявив керівник служби контролю повітряного руху NATS Мартін Рольфе, додавши, що більше такої помилки не має повторитися.

Тим часом представники авіаліній незадоволені виправданнями і вимагають детальнішого аналізу систем NATS та компенсацій.

Потенційні втрати авіаперевізників через рейси, які не відбулися, та компенсації пасажирам можуть сягати 126 млн доларів.

Залишити відповідь