Серед допомоги – два однопроменеві ехолоти і дві системи багатопроменевих ехолотів.

Гідрографічне управління Великобританії (підрозділ Міністерства оборони), подарувало Держгідрографії України обладнання на суму 1,6 мільйона фунтів стерлінгів для забезпечення безпеки морів і підтримки комерційного судноплавство в умовах російських атак.

Про це йдеться на сайті британського уряду.

Серед наданої допомоги – два однопроменеві ехолоти і дві системи багатопроменевих ехолотів, які можна використовувати для проведення гідрографічних досліджень

Під час таких досліджень збирають точні дані про морські дно і середовище. Потім дані можна обробляти та використовувати для створення та підтримки морських карт і навігаційної інформації для забезпечення більш безпечної навігації в цьому районі.

Судна, які прямують через українські територіальні води, можуть використовувати цю інформацію для планування безпечного маршруту, зокрема, через гуманітарний зерновий коридор.

Також українській Держгідрографії запропонували навчання на спеціалізованих курсах, яке допоможе розвинути необхідні навички для ефективного використання подарованого обладнання.

Залишити відповідь