Міністерство оборони погодилось обмежити рівень шуму і скоротити кількість навчань на 30%.

На військовій базі в графстві Кент у Великій Британії довелося скоротити час тренувань українських військових, бо місцеві жителі поскаржилися на шум під час навчальних стрільб.

За інформацією видання The Times, британське Міноборони було змушене на третину скоротити кількість навчань на полігоні Лідда через обурення мешканців вибухами та димом. Вони надіслали листи до міської ради з вимогою вжити заходів. Після того як про скарги повідомили Міністерству оборони, відомство погодилось обмежити рівень шуму і скоротити кількість навчань на 30%.

Підполковник Марк Пауелл, командир бази, пояснив, що хоче підтримувати міцні стосунки з місцевими мешканцями, які скаржаться на те, що від вибухів в них дзвенять вікна та вібрують будинки.

Втім, є і ті, хто з розумінням ставляться до проведення навчань поблизу їхніх помешкань. 80-річна Джун Бомонт, яка живе за кілька метрів від військової бази вже 35 років, наголосила, що українці захищають свою країну, і немає сенсу посилати на війну людей, які не навчені.

Залишити відповідь