Компанія, яка виробляє вино, взяла на себе повну відповідальність і вибачилась перед жителями Анадії за завдані збитки

На вихідних вулицями португальського міста Анадія потекли червоні ріки з вина. Це сталося після того, як на сусідній виноробні вибухнули дві величезні цистерни з напоєм.

Про це пише 24 канал з посиланням на The Portugal News.

У місцевих ЗМІ повідомили, що рятувальники змогли зупинити “‎ріку” та вичерпати вино. Вони зробили це дуже швидко, щоб рідина не досягла річки Сертіма і вдалося уникнути екологічної катастрофи.

Цистерни, у яких зберігали готове до вживання вино, раптово луснули. Після цього хвилі алкогольного напою полилися з крутого пагорба просто на містечко.

На місці події пожежникам вдалося відкачати рідину та доставити її на очисні споруди. Причини цього інциденту досі залишаються невідомими, розслідуванням займаються правоохоронці.

Компанія, яка виробляє вино, взяла на себе повну відповідальність і вибачилась перед жителями Анадії за завдані збитки.

Ми беремо на себе повну відповідальність за витрати, пов’язані з очищенням і ремонтом пошкоджень. Ми маємо команди, які готові зробити це негайно,
– йдеться в заяві виноробної компанії.

Представники заводу звернулися до мешканців Анадії з проханням фіксувати на фото та відео пошкодження, щоб вони могли їх компенсувати. Місцева влада найбільше турбувалась про ризики екологічної катастрофи. Але, на щастя, її вдалося уникнути.


Залишити відповідь