Принц Гаррі є засновником змагань “Ігри нескорених”

Принц Гаррі відвідав “Ігри нескорених” у Німеччині. Там він побачив українського військового, який втратив обидві ноги. Син короля Чарльза підійшов до бійця та став на одне коліно поруч. Також Гаррі зустрівся з “Тайрою”.

Про це пише 24 канал.

Принц Гаррі є засновником змагань “Ігри нескорених”, які цього року проходять у Дюссельдорфі (Німеччина).

Герцог Сассекський зустрівся з українцями. Принц Гаррі підійшов до членів команди України та потиснув їм руки. Він також поспілкувався та зробив кілька світлин з вболівальниками.

До мережі потрапило відео, на якому Гаррі став на одне коліно поруч з українським воїном, який втратив дві ноги на війні, захищаючи країну.

Ігри нескорених” принц Гаррі відвідав разом зі своєю дружиною. В мережі з’явилося фото, де Меган Маркл тримає за руку українську військову, парамедикиню Юлію “Тайру” Паєвську. На церемонії відкриття він також звернувся до української захисниці.

“Хочу скористатися можливістю відзначити збірну України й, зокрема, одну особливу людину — “Тайру”. Думаю, я ніколи не зустрічав більш сміливої та стійкої людини, ніж ви. Ви втілюєте справжній дух України та Нескорених. Я радий вас бачити й відчувати вашу енергію особисто, адже нам вас не вистачало минулого року”, – сказав Гаррі.

Залишити відповідь