Пенсія – це етап життя, який має асоціюватись із відпочинком, забезпеченістю, реалізацією тих планів, які в молодості ви відкладали. Але, нажаль, зараз інша реальність. Ми бачимо пенсіонерів, які отримують мізер, змушені працювати після 65 років, і грошей все одно не вистачає на їжу, ліки, комуналку, одяг і непередбачувані потреби.

Було б заслужено, якби після багатьох років праці та  зусиль, ми насолоджувалися старістю без фінансових турбот.  На щастя, існує спосіб забезпечити собі гідний рівень життя – накопичувальна пенсійна система.

Світ живе так давно. Україна – лише стартує. Ось, до прикладу, Велика Британія. Тут пенсійна система базується на так званій “державній пенсії” (State Pension) і приватних пенсійних планах. Ці дві складові працюють разом для забезпечення фінансової стабільності після виходу на пенсію.

Державна пенсія – це фінансова підтримка від британського уряду, яка надається громадянам у віці після 66 років. Та її більшість британців доповнюють власними відкладеннями. Хоч варто додати, що в цій країні зарплати дозволяють людям самостійно відкладати гроші на пенсію, інвестувати їх та отримувати дохід після виходу на пенсію. Роботодавці також можуть сприяти пенсійному забезпеченню своїх працівників, тобто перераховувати частину зарплати у пенсійний фонд.

Уже більше 15 років в Україні обговорюють пенсійну реформу  і ось другий рівень – накопичувальна система –  стартував в Україні.

«Реформа полягає у тому, що усі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки. Кошти ітимуть туди з трьох джерел: внесок роботодавців, внесок держави на паритетних із роботодавцем засадах і добровільні внески громадян», – пояснив нововведення  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

А от експерти кажуть, її результати будуть помітними за кілька років. І це за умови, що молодь вникне в суть добровільної накопичувальної пенсійної системи і братиме в ній участь.

Все ж законопроект «Про накопичувальне пенсійне забезпечення» вже зареєстрували у Верховній Раді. Так, роботодавці сплачуватимуть у 2023 році – 1 % від зарплати, у 2024 – вже 1,5%, і у 2025 році – 2%. Також внесок буде і від працівників.

Експерти кажуть, така реформа – це необхідність.

«Цей рівень треба, бо пенсійна система країни в глибокій кризі. Це розуміє держава, коли фінансує дефіцит пенсійного фонду і громадяни, які отримують пенсії, розмір яких не співмірні ні з зарплатами,  ні з витратами, які потрібно нести. Тобто, у нас пенсія – це 20-30% від заробітної плати. Отже, в ситуації, яка не задовольняє ні державу, з точки зору дефіцитності, ні людей, які не отримують гідної пенсії – запровадження накопичувального рівня – один із варіантв вирішення цих проблем», – пояснює  докторант кафедри фінансів ЗУНУ Анатолій Сидорчук.

Отож,  накопичувальна система – один з варіантів вирішення проблем, переконаний спеціаліст.

«Передбачені внески самої людини і роботодавця. І ці внески будуть зростати протягом якогось періоду від 1 % до 7% заробітної плати. Така ідея цього законопроекту. Тобто накопичення будуть з 2 джерел – від самої людини і частинка від роботодавців», – додає Анатолій Сидорчук.

Але експерт каже, ця система стосується молоді – людей, яким зараз до 35 років. На діючих пенсіонерів накопичувальна система не надто вплине. Тим паче, що наразі, для людей після 35 років накопичувальна система носить добровільний характер.

Наразі пенсійна система України складається з трьох рівнів: солідарна система, обов’язкова накопичувальна і система недержавного пенсійного забезпечення. Але по факту, працює тільки перший рівень. Це, каже експерт, про солідарність поколінь – коли з податків працюючих платять пенсіонерам. Накопичувальна система дещо порушить цю солідарність, тому що ми самі для себе почнемо збирати.

Однією з ключових переваг накопичувальної пенсійної системи є участь роботодавця. Через спільну програму збереження на пенсію, роботодавці можуть відкладати певну частину доходу працівника у спеціальний пенсійний фонд. Це допомагає працівнику накопичувати більше коштів для майбутньої пенсії.

Приватна підприємиця Тетяна Оконська каже, не проти платити більше незалежно від того чи буде це входити у ЄСВ чи нараховуватись окремо. Вона має перукарський салон, і через війну у неї залишився лише 1 працівник.

 «Я, як підприємець, зараз сплачую єдиний податковий збір з фізичних осіб 18%, 1,5% оплачую військовий збір, а також як роботодавець сплачую ЄСВ 22%. Якщо на пенсію мені треба буде платити ще 1%, то я за. Бо це буде стимул для працівника. Він буде думати про свою пенсію, про своє майбутнє, про своє пенсійне забезпечення. Робота і стаж йому будуть важливими, тому я платитиму», – каже Тетяна Оконська.

А от люди мало вірять у реформування. Кажуть, це не перша спроба країни зробити щось, аби дати пенсіонерам гідну пенсію. Водночас, практично всі запевняють – не мають зараз грошей, аби відкладати ще й на майбутнє.

«В мене робота не офіційна, я стажу взагалі немаю і мені доведеться відкладати дуже багато, щоб колись таки отримувати ту пенсію мінімальну. Зарплата в мене менше 10 тисяч, а є сім’я, діти – цих грошей і так не вистачає на життя, звідки відкладати я не знаю», пояснює Ірина Бомок.

А от Люба Ніколаєнко переймається іншим, каже немає гарантій, що гроші, які я відкладаю, повернуться мені.

«А якщо не доживу, то куди воно все? Державі? Краще зараз більше собі дозволю, проживу з вітамінами, м’ясом, а що буде в старості – побачимо», – резюмує пані Люба.

Натомість, у результативність реформи вірить Валерій Посвятовський. Він лише цього місяця вийшов на пенсію, але подумав про свою старість заздалегідь. Каже, 18 років відкладав і має власні пенсійні накопичення.

 «Нас привчили до того, що пенсія, це те, що нам держава зобов’язана дати. Тому, що ми десь працюємо. Але ж воно не так має бути. Держава трохи дає за твою працю, а решта думайте самі, самі створюйте собі накопичення», – вважає пан Валерій.

І влада вважає, що пенсійна реформа – шанс для молоді, окрім державної пенсії, мати додаткові гроші. Опитані нами студенти погоджуються. Кажуть, хочуть відпочивати, подорожувати, тому відкладати готові.

Ще один важливий нюанс – у законопроекті зазначено, що гроші, які ви відкладете на пенсію, можна буде передати комусь у спадок. А ще, перші 4 роки кошти будуть накопичуватись на державних рахунках, і лише потім ви зможете перевести їх у фонд, який оберете самостійно.

Загалом же, накопичувальна пенсійна система надає пенсіонерам кілька значущих переваг. Перш за все, вона надає більший контроль над фінансами на пенсії. Людина може обирати, як інвестувати свої кошти, і розраховувати на те, що вона отримає гідний дохід після завершення робочої кар’єри.

Також працівники стануть ще більше зацікавленими у «білій» зарплаті, що має вести до детінізації економіки.

Залишити відповідь