Вимкнення цих функцій помітно збільшить час роботи без підзарядки.

Багато хто з користувачів скаржаться, що їх смартфони, які заряджалися ще вранці, насилу доживають до вечора – ця проблема актуальна як для бюджетних моделей, так і дорогих флагманів. Причому, це не завжди індикатор того, що батарея вже “віджила своє”

УНІАН зібрав чотири найпопулярніші рекомендації, як можна швидко поліпшити автономність свого гаджета. Завантажувати або встановлювати при цьому нічого не потрібно – всі потрібні функції вже вбудовані за замовчуванням.

Вмикаємо режим економії енергії

Звучить очевидно, але багато хто ігнорує цей режим, навіть якщо заряд батареї смартфона опускається нижче 20%. Він істотно зменшує кількість енергії, споживаної вашим пристроєм.

Водночас на смартфонах Xiaomi, Honor та деяких інших Android є енергоощадний режим “Ультра”. При його активації, система відключає всі ресурсомісткі процеси, обмежує фонову активність, зменшує яскравість екрана, а також автоматично включає темний режим. 

Вимикаємо геолокацію

Більшість додатків на смартфоні відстежують ваше місце розташування, щоб вам було зручніше ними користуватися. Однак ця опція дуже сильно розряджає акумулятор телефону і в кінцевому підсумку скорочує термін його служби.

Щоб вимкнути геолокацію на своєму смартфоні, просто відкрийте налаштування та знайдіть розділ “Місцезнаходження” чи “Служби локації”. Зазвичай він знаходиться в розділі “Особисті дані та конфіденційність”. Або вимкніть геолокацію для кожного додатка окремо.

Активуємо темний режим

На Android, як і на iPhone, є темний режим. Він не тільки знижує навантаження на очі, але й збільшує автономність смартфона.

false

Однак є одне зауваження – такий лайфхак працює тільки на смартфонах з OLED-екранами. Тому власникам девайсів з IPS-дисплеєм темний режим не допоможе.

Функція адаптивної зарядки

Ця опція дозволить зарядити телефон вчасно і збереже акумулятор. 

Припустимо, ви ставите смартфон на зарядку на всю ніч, виставляєте час будильника на 8 ранку і лягаєте спати. Система вибудує процес зарядки таким чином, щоб акумулятор заповнював свою місткість повільно і зарядився рівно на 100% за декілька хвилин до спрацьовування будильника.

Тому краще, щоб вона завжди була активованою. На Android ця функція називається “Адаптивна зарядка”, а на iOS – “Оптимізована зарядка”.

Залишити відповідь