Так хочуть забезпечити жителів доступним житлом в одному з містечок

У Великій Британії рада міста Корнуолла погодилася продати квартири II класу вартістю 640 000 фунтів стерлінгів за 1 фунт стерлінгів, щоб забезпечити жителів доступним житлом.

Про це пише The Mirror.

Чиновники схвалили рекомендацію про передачу 11 квартир берегової охорони в Лоо компанії Three Seas Community Land Trust після того, як вона запропонувала провести ремонт вартістю 1 млн фунтів стерлінгів шляхом грантового фінансування. На думку членів ради, такий крок дасть змогу уникнути високих експлуатаційних витрат і забезпечить збереження доступності житла.

Заступник голови Ради Корнуолла радник Девід Гарріс заявив, що продаж будинків на відкритому ринку, найімовірніше, призвів би до втрати доступного житла в Лоо. У цьому районі у багатьох людей є другі будинки, які здають в оренду на час відпустки.

“Схема перепланування, здійснювана під керівництвом громадськості, забезпечить використання квартир для будівництва доступного житла”, — сказав він.

На засіданні кабінету міністрів було зазначено, що проєкт було б важко реалізувати без грантового фінансування, яке надається компанією Homes England.

“Забезпечення надійного доступного житла неймовірно важливе для жителів Лоо. Брак доступного житла — це справжня надзвичайна ситуація, що повторюється по всьому Корнуоллу”, — заявив інший радник Ханнафорд.

Залишити відповідь