Пропонуємо вам трохи надихнутися вуличним стилем та образами модників з різних країн.

Джинсова спідниця — одна з наймодніших речей осені, яка почала активно маячіти на трендсеттерах ще минулого сезону. Однак загальну любов ця річ отримала на початку двохтисячних років, а з відродженням стилю Y2K довга спідниця знову заполонила магазини і залишається фаворитом як серед представників вуличного стилю, так і серед дизайнерів.

Така спідниця — абсолютно універсальна річ, яка прослужить вам тривалий час і буде актуальною в будь-який із сезонів. Якщо ви в пошуках нових поєднань і цікавих ідей, з чим одягти подібну річ, пропонуємо подивитися, як це роблять стритстайлери в різних країнах.

З сорочкою

Це класичне поєднання, і для такого образу пасуватиме будь-яка оверсайз сорочка з вашої шафи. Просто заправте сорочку у спідницю, трохи підкачайте рукави та завершіть образ стильними аксесуарами.

© Getty Images
Фото: Getty Images

З кроптопом

Поки на вулиці ще не так холодно, сміливо одягайте таку спідницю з укороченими топами. Це буде сучасно й цікаво.

© Getty Images
Фото: Getty Images

Денім з денімом

Колись це було моветоном, але мода змінилася, і носити денім з денімом не лише можна, а й потрібно. Заправте сорочку у спідницю або зав’яжіть на талії, як лондонська модниця Ешлі Робертс.

© Getty Images
Фото: Getty Images

З подовженою курткою

Коли погода буде вже не такою прихильною, не поспішайте ховати спідницю на далеку полицю шафи — просто накиньте на плечі оверсайз бомбер або подовжену куртку.

© Getty Images
Фото: Getty Images

Зі светром

Також із такою спідницею чудово поєднуються в’язані светри та джемпери. Такі речі можна заправити, носити на випуск або з поясом на талії.

© Getty Images
Фото: Getty Images

Залишити відповідь