Картина із назвою «Солідарність» відображає єднання країн з усього світу навколо України

Командиру багатонаціональної навчальної операції «ІНТЕРФЛЕКС» полковнику Джеймсу Турстану (Велика Британія) вручили картину молодої української художниці Богдани Гірник з міста Черкаси. Адже ця картина із назвою «Солідарність» відображає суть операції – єднання країн з усього світу навколо України і її підтримку у протидії російській неспровокованій агресії.

Про це йдеться на фб-сторінці Генеральний штаб ЗСУ.

«Я вирішила написати цю роботу, тому що в наш час неможливо залишатись байдужою до подій війни. І важливою є участь кожного у допомозі Україні. Вдячна всім країнам, що допомагають Україні в цей складний для неї час у прагненні до свободи і волі. Завдяки підтримці інших країн, ми маємо змогу залишатись нескореними в своїй боротьбі. В гуртуванні наша сила. В роботі зображено серце світу, що вболіває за Україну», – каже 17-річна мисткиня.

Картина була частиною виставки «Незламна Україна», яку започаткували в рамках благодійного проекту «Діти та мистецтво для України» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Координатори проекту організовують виставки дитячих та юнацьких картин у Великій Британії та інших країнах Європи, а також продають їх на своїй онлайн-платформі.

Одну з таких виставок відвідував навіть Його Величність Король Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Чарльз III! Він висловив своє захоплення дитячими картинами, а також долучився до цієї благородної справи.

Гостем виставки була і Президентка Європейського Парламенту Роберта Мацола.

За отримані кошти куратори проекту допомагають сім’ям внутрішніх переселенців в Україні, а також закуповують навчальні матеріали для українських художніх шкіл. На сьогодні благодійники залучили 410 молодих художників і надали підтримку 32 освітнім центрам і школам мистецтв на суму понад 35 000 фунтів стерлінгів.

Залишити відповідь