18 вересня Беатріс та її чоловік Едоардо відсвяткували другий день народження їхньої дочки Сієнни.

Але, як стверджують наближені до сім’ї джерела, принцеса та її чоловік хочуть народити ще одну дитину, щоб у Сієнни з’явився брат чи сестра.

Можливо, на цю думку Беатріс надихнула її молодша сестра Євгенія, яка у травні 2023 року народила другого сина.

“Беатріс хоче ще одного малюка, тоді вона вважатиме свою родину повною”, — розповідає джерело, ім’я якого не називається, пише express. “Вона вже досить давно говорить друзям, що зараз саме час поповнити свою сім’ю, і вона хоче зробити це якнайшвидше, щоб усі її діти були приблизно одного віку”, — додає він.

Що ж прекрасні новини, сподіваємося, у Беатріс це вийде якнайшвидше і ми бачитимемо її стильні образи під час вагітності.

Варто зазначити, що після перших пологів Беа дуже схудла. Нині вона у розкішній формі, але не боїться знову трохи набрати, адже тепер знає, як скинути набрані за вагітність кілограми.

Нагадаємо, у Беатріс та Едоардо Мапеллі-Моцці одна спільна дитина. Також чоловік має старшого сина Крістофера на прізвисько Вольфі від його попередньої партнерки Дари Гуанг. Беатріс вважає Вольфі членом своєї сім’ї і ставиться до нього як до своєї рідної дитини.

Принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі-Моцці / © Getty Images
Принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі-Моцці / Фото: Getty Images

Залишити відповідь