Це звичні продукти, які варто частіше використовувати у раціоні

Восени практично кожен відчуває дефіцит вітамінів. Найпопулярніша скарга — нестача вітаміну D. Навіть улітку більшості проблематично отримати його природним чином, що вже говорити про осінній період у середній смузі. Що ж робити? Все просто, потрібно додати до раціону певні види продуктів, Ukr.Media.

Гриби

Проблем із грибами виникнути не повинно, адже навіть якщо ви не великий шанувальник грибних страв, прості печериці завжди будуть доречними. Навіть звичайний омлет із грибами може здорово урізноманітнити ваш сніданок і підкинути вітамінний заряд. Найбагатшими на вітамін D грибами можна назвати лисички, а тому шукайте їх на полицях магазинів вже під час наступного походу до магазину.

Оселедець

Ще один суперкорисний продукт для тих, хто відчуває дефіцит вітаміну D. Фахівці рекомендують звернути увагу на атлантичний оселедець, тому що в ньому концентрація необхідного вітаміну просто зашкалює. Але будьте обережні при покупці маринованої риби — надлишок солі може призвести до проблем із нирками, тому обов’язково отримайте консультацію свого лікаря, якщо у вас є проблеми у цій галузі.

Яйця

Додавши в раціон яйця, ви не тільки забезпечите себе необхідною кількістю білка, але також допоможете собі позбутися переживань через постійний пошук джерела вітаміну D. Попри те, що фахівці говорять про небезпеку підвищення холестерину при вживанні яєць, важливо просто дотримуватися правил вживання цього продукту — не більше двох штук за раз. Найкорисніші яйця з погляду вмісту вітаміну D — курячі, а от перепелині не порадують у цьому сенсі, тому сміливо беремо простий курячий десяток.

Залишити відповідь