Місцеві жителі незадоволені діями будівельної компанії

У Великій Британії зробили ігровий майданчик для дітей у новобудові, що складається з дев’яти колод. Місцеві жителі назвали його “жартом”. Про це пише Metro.

Огороджена територія є частиною житлового комплексу Ashton Rise в околицях Маркет Гарборо, Лестершир, де вартість будинків сягає 600 тисяч фунтів стерлінгів. На ній можна побачити тільки колоди й одну єдину лавку.

51-річний житель міста Джон Льюїс виклав знімки дитячого майданчика в соціальні мережі та заявив, що забудовникам “має бути соромно”. Житловий комплекс, що складається зі 119 будинків, був побудований компанією Linden Homes і завершений наприкінці 2020 року.

“Судячи з усього, це ігрова зона для маленьких дітей. Звісно, жодних собак, жодного куріння, жодних велосипедів. Очевидно, на нас очікує щось дивовижне. Але що це, чорт забирай, має бути?! Це весь ігровий майданчик. Фантастика!” — сказав Джон.

Дитячу ігрову зону обслуговує компанія FirstPort, яка називає себе “провідним у Великій Британії фахівцем з управління житловою нерухомістю”.

“Мої перші думки були: “Це сучасне мистецтво?”. А потім: “Боже мій, що за жарт”. Я також очікував, що там буде знак на випадок крадіжки обладнання”, — додав британець.

Дитячий майданчик, ігровий майданчик, ігрова зона, 9 колод, парк, житловий комплекс, житловий район, будинки, житло, новобудова
Споруда викликає тривогу у місцевих жителів, оскільки в районі немає нічого для дітейФото: SWNS

За його словами, ця споруда викликає тривогу у місцевих жителів, оскільки в районі немає нічого для дітей, а вартість будинків становить понад півмільйона фунтів стерлінгів.

Видання зазначає, що у 2018 році максимальна сума, за яку було продано будинок, становила 600 000 фунтів стерлінгів, а вартість інших будинків починалася від 384 995 фунтів стерлінгів.

На момент початку будівництва, яке також мало в собі великий ігровий майданчик, Linden Homes внесла понад 2 000 000 фунтів стерлінгів у місцеву інфраструктуру — відповідно до угоди з Радою району Гарборо.

Залишити відповідь