На центральній вулиці Болтона тепер домінують ломбарди та букмекерські контори, а десятки магазинів закриті

Надії жителів і влади британського міста Болтона на отримання гранту в розмірі 16 млн фунтів стерлінгів впали після того, як у ради стався казус з електронною поштою. Про це пише Daily Star.

Ютубер Wandering Turnip розповів, що в “покинутому” районі міста залишилися ряди забитих магазинів.

На центральній вулиці Болтона тепер домінують ломбарди та букмекерські контори, а десятки магазинів закриті. Дослідник міського життя Девід Берніп відвідав місто в рамках своєї передачі про занепад британських вулиць.

Блогер зазначив, що, хоча це місто не таке занедбане, як інші колишні промислові центри, як-от Барроу та Сток, воно все ж є тінню себе колишнього. Під час своєї подорожі Девід Берніп зробив знімки пустельних торгових вулиць і забитих магазинів та офісних будівель.

Ютубер розповів, що Болтон отримав кілька допомог з урядового фонду вирівнювання. Але чиновники з ради пропустили термін подання заявки на отримання багатомільйонної суми, бо хтось забув надіслати електронного листа.

“Була ще одна пропозиція, думаю, на суму близько 16 або 17 млн фунтів стерлінгів, але вони її не отримали. Не тому, що її було відхилено, а тому, що стався казус з електронною поштою. Рада знала про це. Виявилося, що вони просто пропустили термін. Просто не встигли все залагодити вчасно, і тому не змогли отримати фінансування”, — сказав чоловік.

За повідомленням газети Manchester Evening News, причина помилки з електронною поштою полягала в тому, що різні документи, які необхідно було прикріпити до електронного листа, перевищили максимально допустимий розмір, встановлений на поштових серверах ради.

Під час екскурсії містом Девід розповів, що розквіт Болтона припав на кінець XIX — початок XX століття, а після Першої світової війни він почав втрачати своє значення.

На думку блогера, зараз вулиці Болтона більш жваві, ніж вулиці деяких інших північних міст, але це тільки видимість.

Залишити відповідь