Яким курортам мешканці Європи віддають перевагу в холодну пору року

Зимовий відпочинок у теплих країнах – це прекрасна ідея для релакусу.

The Independent виявив, яким курортам мешканці Європи віддають перевагу в холодну пору року. Які країни та міста найбільш привертають увагу туристів — розповідаємо далі у матеріалі.

Топ 7 теплих курортів для відпочинку взимку

  • Бангкок, Таїланд. Бангкок вже декілька років є фаворитом для туристів з усього світу. Однією із причин є те, що Бангкок — зручна точка для подальшого відправлені на інші популярні курортні напрямки. Окрім цього, місто славиться великою кількістю розваг для мандрівників. Взимку погодні умови є досить комфортними: середня температура в грудні становить +27°С.
  • Пафос, Кіпр. Не дивлячись на те, що погода взимку тут не така тепла, як на інших курортних напрямках, Пафос є улюбленим місцем багатьох туристів з усього світу. Середня температура взимку становить +15°С, що дарує подорожуючим комфортні умови для вивчення місцевих памʼяток та для прогулянок містом.
  • Лансароте, Іспанія. Іспанські Канарські острови є чи не найулюбленішим місцем для відпочинку туристів з усього світу. Відпочинок взимку в Лансароте приваблює мандрівників через теплий клімат, завдяки якому в грудні зберігається температура близько 18 °C, а також через неймовірні краєвиди, казкові узбережжя, вулканічні конуси та чорні скелі.
  • Кейптаун, Південна Африка. Тут взимку сонечко радує туристів цілих 9 годин на добу, а середня температура становить +22°С. В грудні до Кейптауну тільки приходить літо, що дарує мандрівникам комфортні умови для пляжного відпочинку та для дослідження місцевих історичних памʼяток.
  • Сідней, Австралія. У той час, коли в Європу приходить похолодання, в Сіднеї справжнє літо. Середня температуру в грудні тут близько +21°С, а сонечко радує туристів своїм промінням 8 годин на день. Окрім цього, Сідней славиться великою кількістю історичних памʼяток і мальовничих краєвидів.
  • Мускат, Оман. Відпочинок у Мускаті приваблює туристів через неймовірне поєднання гірських краєвидів та лагідних вод Затоки. Взимку на мандрівників чекає комфортна погода, адже тут температура в грудні зберігається близько +23°С в середньому.
  • Канкун, Мексика. У грудні в Канкуні зберігаються теплі погодні умови, в середньому +25°С, а сонечко радує теплим промінням близько 6 годин на день. Це місто є одним із фаворитів туристів з Заходу, адже білий пісок, чиста блакитна вода та тепла погода не може не закохати в себе відпочиваючих.

Залишити відповідь