Ваше тіло визначає темп вашого життя. Іноді, намагаючись тримати його у формі,ми можемо сприймати деякі міфи та стереотипи як правду. Кількість інформації про схуднення та спорт переповнює наш простір, тому не завжди можна визначити, які з думок корисні, а які нашкодять вашому здоров’ю.

Про те, які міфи не допоможуть вам мати гарне тіло розповіла лікарка та health-експертка Уляна Вернер.

Міф 1: “Щоб схуднути, треба відмовитися від всіх жирних продуктів”

Це один з найпоширеніших міфів про схуднення. Багато людей вважають, що жири – це головний ворог стрункості. Однак це неправда. Здорові жири, які містяться в оливковій олії, авокадо та горіхах, є необхідними для вашого організму. Жири сприяють нормальному функціонуванню мозку, забезпечують енергію та допомагають засвоюватижиророзчинні вітаміни, такі як вітаміни A, D, E та K.

Достатня кількість здорових жирів у раціоні, може сприяти зниженню ваги, зменшенню запалення та покращенню метаболізму. Однак важливо обирати правильні жири та включати їх до вашого раціону в розумних кількостях.

Міф 2: “Щоденне заняття спортом забезпечить вам ідеальну фігуру”

Заняття спортом важливе для здоров’я та підтримки форми, але воно не гарантує ідеальну фігуру, якщо ви не дотримуєтеся збалансованого харчування. Повний раціон та правильний режим мають велике значення для досягнення і підтримання стрункої фігури.

Харчування має більший вплив на вагу, ніж фізична активність. Навіть якщо ви тренуєтеся щодня, але споживаєте більше калорій, ніж спалюєте, ви не зможете схуднути. Для досягнення та підтримання стрункої фігури важливо збалансовано харчуватися та дотримуватися оптимальної кількості калорій.

Міф 3: “Протеїнова дієта – ключ до сильного та мускулистого тіла”

Багато фітнес-тренерів говорять, що велика кількість білка в раціоні – це один із ключів до збільшення м’язової маси та сили. Проте, все не так просто. Хоча білок дійсно важливий для м’язового росту і відновлення, перевищення рекомендованої кількості білка може навіть завдати шкоди вашому організму.

Надмірний споживання білка може негативно впливати на нирки і призвести до втрати кальцію в організмі. Крім того, інші живильні речовини, такі як вуглеводи та жири, також необхідні для оптимального функціонування тіла та ефективного тренування.

Для досягнення стрункого та сильного тіла важливо дотримуватися збалансованого харчування, правильного режиму харчування і регулярної фізичної активності. Міфи, що базуються на обмеженні жирів або перевищенні білка, можуть завдати шкоди вашому здоров’ю та затримувати досягнення бажаних результатів. Найкращий підхід – це зробити свій раціон різноманітним і збалансованим, а також обирати оптимальну фізичну активність для вашого типу тіла та мети.

Спеціально для читачів NetworkUa Уляна Вернер розробила безкоштовний гайд “Прокачування сідниць”, який допоможе вам більш ефективно піклуватись про своє здоров’я та доглядати за собою з легкістю.

Залишити відповідь