Дружину принца Вільяма критикують через те, що вона мало подорожує за кордон і часто не супроводжує свого чоловіка в таких поїздках.

Вже відомо, що Кетрін не поїде із принцом Вільямом на церемонію вручення премії Earthshot Prize у Сінгапурі у листопаді цього року. Також раніше вона пропустила і поїздку до Нью-Йорка цього місяця. Ймовірно, принцеса зараз більше зосереджена на дітях та їхньому навчанні, ніж на виконанні своїх королівських обов’язків за кордоном.

Кейт та Вільям відводять дітей до школи / © Getty Images
Кейт та Вільям відводять дітей до школи / Фото: Getty Images

Так вважає Ефраїм Гардкасл із Daily Mail. Він заявив, що Міністерство закордонних справ та у справах Співдружності (FCO) сподівалося, що Кейт буде здійснювати більше поїздок за кордон і що вона зможе взяти з собою трьох дітей, але, схоже, школа та домашня рутина зараз важливіші для Кейт.

Цього року принцеса Уельська була за кордоном кілька разів. Вона відвідувала Марсель, щоб подивитися, як Англія грає з Аргентиною на чемпіонаті світу з регбі, а також була присутня на весіллі спадкового принца Йорданії Хусейна та принцеси Раджви в Аммані цього літа.

Нагадаємо, вчора ми розповідали, що над принцесою Кейт знущалися у школі однокласники. Несподівані подробиці опублікували у пресі.

Залишити відповідь