Про це заявив міністр оборони Британії Грант Шаппс

Велика Британія продовжить стояти “пліч-о-пліч” з Україною незалежно від результатів виборів у Сполучених Штатів наступного року.

Як пише “Європейська правда”, про це заявив міністр оборони Британії Грант Шаппс в інтерв’ю недільній програмі BBC, повідомляє CNN.

У відповідь на запитання, що робитиме Британія, якщо президентом буде обрано республіканця, який вирішить припинити підтримку України з боку США, міністр сказав, що підтримка Києва з боку Лондона є “водонепроникною” та назвав це питання спекулятивним.

“До того, як ми побачимо, що станеться на виборах кандидата від республіканців, ще далеко, але ми продовжимо стояти пліч-о-пліч з нашими друзями в Україні”, – запевнив Шаппс.

Він погодився зі словами президента України Володимира Зеленського, що насправді американці бачать, що це в їхніх інтересах та в інтересах світу, щоб Україна залишалася демократичною країною.

“Ми знаємо, що відбувається, коли ми дозволяємо тирану вторгнутися в сусідню країну, а потім просуватися на захід. І дуже важливо, щоб Путін не зміг безкарно вдертися до демократичного сусіда. І саме тому Британія стояла твердо (на захисті України), і ми будемо продовжувати це робити”, – підсумував Шаппс.

Залишити відповідь