Заможний британець любить балувати своїх дітей

Мультимільйонер Баррі Дрюітт-Барлоу з Великої Британії подарував 3-річній доньці Валентині на день народження Rolex за 50 тисяч фунтів стерлінгів, поні та діаманти. Про це пише The Sun.

Заможний британець любить балувати своїх дітей. Батько подарував дівчинці розкішні подарунки.

У минулому він подарував своїй онучці Марині будинок вартістю 1 млн фунтів стерлінгів і відкрив трастовий фонд у 5 млн фунтів стерлінгів на її ім’я.

Уперше Баррі потрапив у заголовки газет разом із колишнім чоловіком Тоні, коли вони стали першими геями у Великій Британії, які “народили” дітей за допомогою сурогатного материнства. Їхні спільні статки становили 40 млн фунтів стерлінгів, але пара розлучилася після того, як Баррі закохався в бойфренда їхньої старшої дочки Скотта.

Наймолодшій доньці мільйонера Валентині виповнилося три роки. Для дівчинки підготували вечірку в стилі “Свинка Пеппа”. Батьки обсипали її дорогими подарунками: Rolex за 50 000 фунтів стерлінгів, діамантовим браслетом за 70 000 фунтів стерлінгів і її першим поні.

Баррі, статки якого, за деякими даними, становлять 200 млн фунтів стерлінгів, навіть найняв особистого кухаря. Саме він організував “повноцінний бенкет у стилі Свинки Пеппи”. За його словами, він прагне балувати своїх дітей, оскільки не хоче, щоб вони були змушені працювати за мінімальну зарплату.

Видання зазначає, що разом із колишнім чоловіком Тоні він заробив свої мільйони на таких підприємствах, як фірма із сурогатного материнства та міжнародна компанія з медичних досліджень. 

Залишити відповідь