Наразі в центрі розташовано 36 торговельних об’єктів

У Великій Британії невідомий покупець купив торговий центр зі Starbucks усередині. Однак у цій ситуації по-справжньому вражає той факт, що продали ТЦ за ціною, що дорівнює вартості будинку.

Про це пише Wales Online.

Відомо, що ціна торгового центру склала всього лише 615 000 фунтів стерлінгів. За такі гроші у Британії можна придбати цілком пристойну квартиру.

На початку 2023 року власники орендованого торгового центру були зняті у зв’язку з фінансовими труднощами. Передбачається, що купівля забезпечить довгострокове майбутнє центру в Ньюпорті, який щосили намагається бути кращим за конкурентів.

Наразі в центрі розташовано 36 торговельних об’єктів, багато з яких стоять порожні, а також офісні приміщення, тренажерний зал і автостоянка.

На думку експерта з комерційної нерухомості з Ньюпорта Дена Сміта з компанії M4 Property Consultants, секрет майбутнього успіху торговельного дому може полягати в тому, щоб заповнити приміщення більш різноманітними орендарями. Як приклад він навів довколишній торговий центр Newport Arcade, який зараз процвітає завдяки різноманітності орендарів. У ньому є квітковий магазин, кав’ярня, художня галерея і магазин для скейтерів.

Залишити відповідь