На деякий час ресурс довелося відключити й провести додаткові перевірки безпеки користувачів

Офіційний сайт королівської сім’ї зазнав кібератаки хакерів. Про це повідомило медіа Sky News у неділю, 1 жовтня.

Почалося все з того, що 1 жовтня на сайті Royal.uk з’явилося повідомлення про помилку, і люди не могли отримати до нього доступ. Джерело СМ, наближене до королівської сім’ї, повідомило, що сайт зазнав DDoS-атаки. У цьому разі на портал спрямовується надлишковий трафік, який перевантажує його сервер і порушує його функціонування.

На деякий час ресурс довелося відключити й провести додаткові перевірки безпеки користувачів, перш ніж допустити їх на сайт. Наразі невідомо, хто саме несе відповідальність за несправності в роботі королівського сайту. Однак за інформацією медіа, сьогоднішня атака не була повноцінним зламом і під час неї зловмисники не отримали жодного доступу до систем або контенту.

Своєю чергою відповідальність за атаку сайту британської королівської сім’ї взяли на себе російські хакери з угруповання KILLNET. Вони розмістили у своєму Telegram-каналі світлину короля Великої Британії Карла III, написавши під нею “Атака на педофілів”.

Зазначимо, що KILLNET — це російська хакерська група, відома своїми DoS-атаками на державні установи в країнах НАТО під час вторгнення Росії в Україну. Як зазначають дослідники з компанії Radware, раніше угруповання займалося тим, що продавало послуги DDoS-атак за наймом на базі свого ботнету.

Залишити відповідь