Росіяни хочуть використовувати військово-повітряні сили для того, аби спрямувати сили на північно-західну частину Чорного моря.

Російська Федерація може передислокувати до Новоросійська більшу частину військово-морських сил. Про це повідомили в Міністерстві Великої Британії у Twitter.

“З огляду на загрозу Севастополю, ймовірно, до Новоросійська буде передислоковано більшу кількість військово-морських сил”, — йшлося в повідомленні.

Зазначили, що росіяни хочуть використовувати військово-повітряні сили для того, аби спрямувати сили на північно-західну частину Чорного моря.

У британській розвідці розповіли, що останніми тижнями в операціях флоту, якому важко протистояти одночасним загрозам на південному фланзі, важливу роль відіграв компонент військово-морської авіації Чорноморського флоту РФ.

Зокрема, основна задача морської авіації під час повітряного патрулювання є виявлення надводних суден без екіпажу. Для цього Росія використовує літак-амфібія Бе-12 “Чайка” 1950-х років, який вилітає з баз у тимчасово окупованому Криму. Крім цього, бойові літаки Су-24 спрямовані на проведення морських ударних операцій.

Залишити відповідь