Близько 90 підозрюваних були заарештовані в ході спецоперації, яка проводилася одночасно у 18 провінціях Туреччини проти курдської терористичної організації. 

За координації міністерства внутрішніх справ, головного управління безпеки та головної прокуратури Шанлиурфи у 18 провінціях розпочалася операція проти курдської терористичної організації, в результаті якої було затримано близько 90 осіб.

“Згідно з отриманою інформацією, в результаті заходів, що проводилися  міністерством внутрішніх справ на півночі Іраку, Сирії та Туреччини протягом близько 10 місяців з метою виявлення та ліквідації турецької ланки так званої військової розвідувальної структури терористичної організації, було встановлено пильне спостереження за підозрюваними, які діяли від імені організації”, — йдеться у повідомленні. 

Після координації дій з підрозділами безпеки була розпочата спецоперація у 18 провінціях, серед яких Шанлиурфа, Стамбул, Анталія, Адана, Бурса, Діярбакир, Газіантеп, Мардін, Мерсін, Денізлі, Конья, Кайсері, Бетман, Іспарта, Баликесір, Ширнак, Коджаелі та Амасья.

Залишити відповідь