На конкурсі “Місіс Всесвіт 2023”, який проходить у Манілі (Філіппіни) Україну представляє Уляна Думська та Наталія Ревонюк. Наталія є онукою відомого воїна УПА і на відкритті конкурсу вона вшанувала пам’ять дідуся своїм образом.

У якому образі була Наталія Ревонюк

Наталя має титул “Місіс Всесвіт – Львів”. Вона одягла червону сукню. Її дідусь був головою крайового Львівського братства УПА, тож для неї червоний колір – це символ натхненної боротьби та сили українського духу.

Інший потужний символ, який був з Наталією цього неймовірного вечора, – годинник дідуся, випущений до 55 річниці з дня заснування УПА.

“Все для того, щоб привернути до України якнайбільше уваги, розповісти про нашу історію та перемогу, за яку вперто боремося поколіннями”, – сказано на сторінці конкурсу.

Онука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоОнука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоОнука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоОнука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоОнука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоОнука відомого воїна УПА вшанувала дідуся на відкритті "Місіс Всесвіт 2023": промовисті фотоНаталія Ревонюк у червоній сукні вшанувала пам’ять дідуся – воїна УПА (фото: facebook.com/EasternEurope.Mrs)

Що відомо про красуню

Наталія Ревонюк – художниця, підприємець та спеціаліст у сфері ІТ.
Вона народилася та виросла у Львові, закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, кафедру Генетики та Біотехнології. Вона одружена 23 роки й має двох дітей.

Наталя 10 років займалася автомобільним спортом, брала участь у міжнародних змаганнях та українській автомобільній експедиції на Памір. Вона 19 років працює в IT-компанії, входить до двадцятки унікальних фахівців.

Красуня останні п’ять років захоплюється мистецтвом. Її полотна виставлялися у більш ніж 30 індивідуальних та групових виставках 7 країн світу, експонувалися у музеях, були придбані у приватні колекції.

“Все своє життя я руйную стереотипи про українських жінок у світі. На багатьох міжнародних конференціях (Польща, Італія, Німеччина, Іспанія, Туреччина, США) потрібно спочатку довести у спілкуванні, що ти є професіоналом високого рівня і лише тоді до тебе починають відповідно ставитися. Тому що до українських жінок у світі ставляться лише як до красивих, а мені завжди хотілося продемонструвати, що наші жінки ще й розумні та фахівці високого класу у багатьох сферах”, – каже Наталя про себе.

На конкурс вона везе частину свого мистецтва – шовкові хустки, з нанесеними графічними малюнками сакральних символів, що перегукуються із сакральними символами трипільців.

Залишити відповідь