Мольфар передбачає, що Україна відновить контроль над Кримом та всіма окупованими територіями, а Володимира Зеленського переоберуть на другий термін. + Відео.

Відомий карпатський мольфар Василь Юращук поділився своїми пророкуваннями щодо завершення війни та можливого останнього дня у житті кривавого диктатора з Кремля, Володимира Путіна.

Про це стало відомо завдяки сюжету одного з українських телеканалів, журналісти якого змогли провести інтерв’ю з мольфаром Юращуком.

Мольфар Василь Юращук, скріншот: YouTube

“Прийде час, коли весь світ буде воювати з росією, і ми переможемо. Це мої прадіди вже передбачали. росія розділиться на чотири великі частини і дві менші, але багато крові проллється. росія відкинула Бога, і війна виникне через те, що люди відкинули Бога і перестали молитися”, – наголосив Василь Юращук, карпатський мольфар із села Чорний Потік.

Також мольфар підтвердив, що у путіна рак, і що у нього є двійники і він навесні помре.

“Навесні путін помре. І буде ще трохи війна після його смерті, десь ще два роки це тягтиметься, але Україна переможе, а росія розпадеться”, – наголосив Василь Юращук.

Як підтвердив мольфар, Україна поверне Крим та всі окуповані території, а Володимира Зеленського буде обрано на другий термін.

“Відразу ми Зеленського не любили, але зараз полюбили, також Зеленський має великий шанс стати вдруге президентом, також Україна матиме розквіт, коли жінка буде президентом”, – зазначив мольфар.

До речі, в своєму прогнозі Василь Юращук і дворазовий переможець «Битви екстрасенсів», ясновидець Хаял Алекперов, висловили схожі погляди щодо термінів завершення війни в Україні. «Я не Бог, зрозуміло. Це станеться, я побачив, десь у березні–квітні, в ці місяці. Далі не можу побачити. Це хороші емоції пішли. Десь після березня хороші емоції», – пророкує Алекперов.

Залишити відповідь