Залужний опублікував фото із робочого місця пізно вночі.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний після чуток про свою “відставку” опублікував фото з начальником Генштабу Сергієм Шапталою на робочому місці.

“Російські джерела користуються чутками про “звільнення” або “відставку” Залужного для продовження низки інформаційних операцій про внутрішні українські справи, які вони ведуть протягом певного часу”

– йдеться у повідомленні

Американські аналітики навели заяву головної російської пропагандистки та головної редакторки RT Маргарити Симонян, яка підкреслила, що незалежно від того, правдиві повідомлення про “відставку” Залужного, “хаос… корисний росії”.

В ISW звернули увагу, що неправдиву інформацію українських нардепів та інформаторів поширили також і західні ЗМІ.

Нагадаємо, ввечері пізно 29 січня в Мережі ширилася інформація про “звільнення” Залужного. Згодом в Офісі президента спростували цю інформацію.

Фото розмістив у ніч проти 30 січня на сторінці у Фейсбуці.

Жодного підпису головнокомандувач ЗСУ не додав. Ймовірно, таким чином Залужний натякнув, що він продовжує командування військами, розвіявши чутки про своє “звільнення”.

У коментарях до допису українці залишили сотні позитивних повідомлень на адресу головокомандувача українських військ. Зокрема, вони пишуть:

  • “Честь. Пишаюсь і дуже шаную!
  • Бажаю здоровʼя та перемоги!
  • Пишаємось Вами 
  • Безмежна вдячність і довіра! Віримо в вас, віримо вам, віримо в ЗСУ”.

Фото: Associated Press

Залишити відповідь