У Великобританії відкрили перший магазин популярної української мережі «Галя Балувана», яка на міжнародному ринку працює під брендом MultiСook.

Як повідомив власник Володимир Матвійчук у Facebook, фірмовий магазин відрили в місті Шиплі, що поблизу Бредфорда в Західному Йоркширі.

«Друзі, ми з великим задоволенням оголошуємо, що ми відкрились.  Ви так довго чекали, і тепер ваші улюблені українські продукти доступні за адресою магазину: t, 43 Briggate, Shipley BD17 7BP, Велика Британія. Запрошуємо Вас до нашого магазину. Ви зможете насолоджуватись смаком неперевершених українських страв, включаючи вареники, пельмені, чебуреки та багато інших. Також, не пропустіть нашу спеціальну дегустацію страв!» – додав він.

Відомо, що бізнес розпочався у 2018 році з відкриття невеликого магазину в Луцьку. Нині компанія має 700 магазинів, а франшиза MultiСook має понад 100 партнерів у 25 країнах. Абсолютний лідер за кількістю відкритих закладів – Польща, де є вже близько 50 партнерів. Нещодавно перший магазин українського бренду також відкрився у Філадельфії, США.

Нагадаємо, наприкінці лютого у Лондоні з’явиться заклад українського бренду “П’яна вишня”.

Залишити відповідь