У багатьох українців, які перебувають в Англії за схемами тимчасового захисту (Ukrainian Schemes), часто виникає питання про долю їхнього житла після закінчення візи. Про можливі варіанти вирішення ситуації розповідає канал Іпотека в Англії.

Ваше житло залишиться з вами, незалежно від статусу вашої візи.

Наразі є декілька можливих шляхів подальших дій.

1.Перехід на інший тип візи

Хоча цей варіант може не підходити вам зараз, але він є одним з можливих. Важливо також зауважити, що при переході на інший тип візи ваш депозит може бути нижчим за 25%.

2.Оренда

Ще один варіант – залишити свою нерухомість в Англії в оренді, навіть якщо ви переїхали за кордон. Важливо ретельно розрахувати орендну стратегію, щоб забезпечити стабільний дохід,який покриватиме виплати по іпотеці.

Також слід зазначити, що для здійснення цього варіанту потрібно буде змінити вид банківського кредиту з residential mortgage на buy to let.

3.Продаж

Варіантом виходу з ситуації може стати продаж вашого житла. Якщо ви правильно виберете нерухомість, то зможете вигідно продати її та «залишитись в плюсі», якщо знадобиться змінити місце проживання.

Нагадаємо, що іпотека сплачується незалежно від того, де ви знаходитесь. Вчасна оплата іпотечних внесків є важливою, оскільки невчасна сплата може призвести до конфіскації вашого майна.

Додамо, нещодавно у Парламенті відбулись дебати щодо майбутнього українських візових схем. Про рішення мають повідомити не пізніше ніж за 12 місяців до дати закінчення перших українських віз. Тобто, очікується, що будь-які новини з цього приводу можуть з’явитися вже протягом лютого – березня 2024 року.

фото з Fb “Українці в Лондоні”

Залишити відповідь