Багато шкіл по всій Британії вже забороняють використання мобільних телефонів і досягли чудових результатів. Вчора, 19 лютого, міністерство освіти опублікувало вказівки, які забезпечать послідовний підхід у всіх школах.

Віднині директори можуть забороняти школярам користуватися телефонами із прикладами різних підходів, включаючи повну заборону телефонів у шкільних приміщеннях, передачу телефонів після прибуття до школи, надійне замикання телефонів у в особистих шафках або ж їх дозволять мати при собі, але брати гаджет до рук не можна буде.

Обмеження стосуються також і вчителів – їх не мають бачити з мобільними в руках, виняток – якщо це для роботи.

Міністр освіти Джилліан Кіган сказала: “Школи – це місце, де діти навчаються, а мобільні телефони, як мінімум, небажано відволікають увагу в класі. Ми даємо нашим працьовитим вчителям інструменти для дій, щоб допомогти покращити поведінку та дозволити їм робити те, що вони вміють найкраще – навчати”.

За даними Ofcom, до 12 років 97% дітей мають власний мобільний телефон. Використання мобільних телефонів у школах може призвести до залякування в Інтернеті, відволікання та зриву в класі, що, у свою чергу, може призвести до втрати часу на навчання. Останні урядові дані свідчать про те, що близько третини (29%) учнів середньої школи повідомили, що користувалися мобільними телефонами, коли вони не мали права на більшості або на всіх уроках.

Минулого року ЮНЕСКО закликало заборонити використання смартфонів у школах, оскільки докази показали, що це пов’язано зі зниженням успішності в навчанні та що надмірний час перед екраном негативно впливає на добробут дітей.

Керівництво відповідатиме на занепокоєння батьків щодо мобільних телефонів. Останні дані Національного опитування батьків ParentKind показують, що 44% батьків стурбовані кількістю часу, який їхні діти проводять за електронними пристроями, а серед батьків середньої школи цей показник становить 50%. школярі.

Виконавчий директор Parentkind Джейсон Елсом сказав: “Уряд має рацію, коли вживає рішучих заходів щодо використання телефонів у школах. Наше дослідження показало, що 44% батьків стурбовані кількістю часу, який їхні діти проводять за електронними пристроями, і більше трьох чвертей батьків підтримують заборону на телефони. в школах. Відповідно до Національного опитування батьків, це питання номер один для батьків”.

Цей крок приведе Англію у відповідність до кроків інших країн, які обмежили використання мобільних телефонів, зокрема Франції, Італії та Португалії.

Залишити відповідь