Pearson Engineering, відомий постачальник військових інженерних рішень, був обраний Міністерством оборони Великобританії для постачання обладнання, спрямованого на нейтралізацію загрози від мін і саморобних вибухових пристроїв в Україні, повідомляє Defence Blog.

Як зазначили в компанії, оскільки Україна бореться з похмурою реальністю країни з найбільшою кількістю мін у світі, компанія надасть Збройним Силам України обладнання для усунення загрози від мін та саморобних вибухових пристроїв (СВУ) у рамках раніше оголошеного пакету.

Контракт, укладений за сприяння Defence Equipment & Support (DE&S) від імені Великобританії та Міжнародного фонду для України (IFU), є ключовим компонентом пакета підтримки технічного обслуговування та маневру вартістю понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів, оголошеного в жовтні 2023 року. Це дозволить українській бронетехніці інтегрувати протимінні плуги самозахисту, надані британською армією та відремонтовані Pearson Engineering, для проходження небезпечних маршрутів.

Крім того, Pearson Engineering постачає машини для розмінування з дистанційним керуванням, такі як MW370, призначені для нейтралізації боєприпасів і встановлення безпечних проходів через цивільну місцевість, а також Barbadian Mine Rollers, які забезпечують захист від мін із підривним запалом та саморобних вибухових пристроїв.

Усвідомлюючи нагальну потребу в такому обладнанні в зонах конфлікту, комплексні комплекти запасних частин і матеріально-технічного забезпечення супроводжують поставлені засоби, забезпечуючи безперервну оперативну готовність до захисту Збройних Сил України та активів.

Ян Белл, генеральний директор групи Pearson Engineering, підкреслив прагнення компанії надавати життєво важливі рішення, використовуючи великий досвід у розробці та постачанні обладнання для розмінування по всьому світу.

Нагадаємо, нещодавно Великобританія оголосила про новий пакет військової допомоги для України на 60 мільйонів фунтів стерлінгів, зокрема, для посилення протиповітряної оборони.

Залишити відповідь