В рамках колаборації Франківського драмтеатру з York International Shakespeare Festival Іван Бліндар та Марія Стопник працюють над спільним проєктом в Британії.

Про це пише “Галка” з посиланням на пресслужбу театру.

Покази постановки відбудуться в Йорку (Велика Британія) 20 квітня о 14 та 19:30 за локальним часом. Це буде постановка за Шекспіром англійською та українською з використання субтитрів. 

“Поява будь-якого нового фестивалю у шекспірівському світі – це чудово – цей – диво. Розпочати фестиваль під час війни є зухвалим і героїчним і показує важливість нашої культури в основі національної ідентичності.

Ми вирішили, щоб відсвяткувати цей новий фестиваль, ми повинні зробити спільний проєкт з театром з Івано-Франківська. Тут, на нашому фестивалі в Йорку, щоб продемонструвати нашу підтримку та солідарність з ними.

Двоє чудових акторів з трупи імені Івана Франка Іван Бліндар та Марія Стопник приєднуються до нас у Йорк на тиждень репетицій. Ми запросили акторів із Йорка приїхати та взяти участь разом із студентами Йоркського університету Сент-Джона, а головне – членами української громади тут, у місті та регіоні”, – йдеться на сайті York International Shakespeare Festival.

Організатори додали, що “Шекспір буде англійською та українською”, з субтитрами англійською мовою, коли вони знадобляться.

Придбати квитки та дізнатись більше ви можете на сайті фестивалю.

1 Коментарі

Залишити відповідь