Міністерство оборони України повідомило, що сьогодні приблизно о 5 ранку ворог під прикриттям бронетехніки намагався прорвати нашу лінію оборони на Харківщині.

Станом на зараз ці атаки відбито, тривають бої різної інтенсивності.

“Протягом цієї доби на Вовчанському напрямку (на північний сзід від Харкова, – ред.) ворог здійснював авіаудари із застосуванням керованих авіаційних бомб (КАБ). З початком ночі російські окупанти посилили вогневий тиск на передній край нашої оборони за підтримки артилерії. Для посилення оборони на цій ділянці фронту спрямовано резервні підрозділи. Збройні Сили України продовжують стримувати наступ ворога”, – йдеться у повідомлені.

Окупанти посилили обстріли на північному напрямку. Передусім противник завдає ударів по місту Вовчанськ, що неподалік кордону на Харківщині. Там наразі терміново евакуюють людей через щільні ворожі обстріли, повідомляє місцева влада.

“Зараз ми евакуюємо населення. Основна маса людей виїжджає своїм транспортом. Але водночас разом з гуманітарним центром ми організовуємо вивіз тих місцевих у кого немає своїх автівок. Спільно з волонтерами і поліцією працюємо. Вивозимо з Вовчанська і ближніх населених пунктів. Місцеві кажуть, що такого обстрілу ще не бачили. Тому зараз у Вовчанську небезпечно знаходитись. З третьої ночі летять КАБи, артилерія, з РСЗВ обстрілюють”, – розповів голова Вовчанської МВА Тамаз Гамбарашвілі.

Гамбарашвілі додав, що наразі інформації щодо загиблих та поранених унаслідок ворожих обстрілів Вовчанська немає, однак є масовані руйнування.

Згідно з картами Deep State, на північ від Харкова та Вовчанська з’явились “сірі зони”.

Залишити відповідь