Двоє друзів із Великобританії, Крейг і Фоупель збираються проїхати на велосипедах до Парижа, щоб зібрати гроші для України, повідомили у благодійній організації Ukraine Charity.

Вони планують розпочати свій 250-мильний велопробіг 29 липня. Для обох друзів це буде перша гонка на таку довгу дистанцію. Для Крейга це не перше веловипробування, проте Фоупель купив велосипед лише минулого тижня!

«Ми зупинилися на Парижі, тому що ми вважаємо, що це найдовша дистанція, яку ми можемо реально подолати, і це буде для нас великим викликом», — сказав Крейг.

Для своєї благодійної акції чоловіки відкрили спеціальний збір коштів – для екстреної медичної допомоги для лікарень по всій Україні з Ukraine Charity.

На минулих вихідних друзі вже почали підготовку до велочеленджу та поділилися першими фото.

Крейг розповідає: “Очевидно, оскільки моя дівчина є українкою та має багато студентів у Influential English School також з України, ми добре усвідомлюємо, що ця ситуація (має на увазі війну, ред.) спустошила мільйони людей і залишається такою донині. Усім, хто дійсно хоче отримати уявлення про те, що відбувається, радимо переглянути відзначений нагородами документальний фільм «20 днів у Маріуполі», який переміг у конкурсі Sundance World Cinema Documentary у 2023 році, а цього року отримав «Оскар». Він має 100% рейтинг на Rotten Tomatoes і показує реальність того, що зараз відбувається в Україні – непроста кртина, ми повинні вас попередити. Ця війна триває вже давно, але зараз як ніколи важливо підтримати український народ у цій жахливій неспровокованій атаці. Якби ми потрапили в таке становище, можна було б сподіватися, що всі навколо нас кинуться нам на допомогу.

Тож ми вирішили поїхати на велосипеді до Франції, щоб зібрати трохи грошей і висловити нашу підтримку. Ми повністю профінансуємо поїздку, тому весь ваш внесок піде на важливу роботу, яку виконує Ukraine Charity. Кожна пожертва, якою б малою вона не була, матиме значення”. Робота Джеймса також подвоїть суму, яку ми збираємо, до 2000 фунтів стерлінгів, отже, наша початкова цільова сума, але ми досягли цього лише за два тижні, тому зараз поставили перед собою ще вищі плани!! Крейг також організовує соціальну подію Впливової англійської школи, щоб підтримати справу, тому слідкуйте за цим місцем. Будемо вдячні за всі пожертви на нашій сторінці JustGiving”.

Британець додав, що вони жокументуватимуть свою подорож протягом тижня, починаючи з Influential English School і закінчуючи під Тріумфальною аркою в Парижі.

Підтримати інціативу можна за посиланням.

Нещодавно повідомлялось, що британсько-український технологічний підприємець, генеральний директор і засновник британської космічної компанії Spacebit Павло Танасюк проїде велосипедом 7 тисяч км, щоб зібрати кошти для українських дітей, які постраждали від розпочатої росією війни.

Залишити відповідь