Команда Convoy4Ukraine із Кембриджа повернулася до Великобританії після того, як доставила в Україну необхідні транспортні засоби та допомогу.

Місія Convoy4Ukraine полягає в доставці повноприводів та гуманітарної допомоги в Україну, пише Cambridge Independent.

Чотири транспортні засоби з Кембриджа приєдналися до ірландського конвою на польському кордоні для останнього етапу в Україну, разом утворивши групу з 13 транспортних засобів – дев’яти повнопривідних автомобілів, двох мікроавтобусів і двох карет швидкої допомоги.

Том Уолстон з Convoy4Ukraine сказав: «Ми приймаємо лише ту допомогу, яку просять наші українські партнери, Sunflower Network, і найважливіше — це самі транспортні засоби».

«Безвибіркове руйнування міст, сіл, доріг і базової інфраструктури означає, що існує нагальна потреба в позашляховиках для допомоги в доставці пакетів допомоги та евакуації цивільного населення. Багато, особливо літні люди, не хочуть залишати свої домівки та майно і вирішують залишитися, незважаючи на небезпеку».

Convoy4Ukraine планує більший конвой в Україну 16-21 вересня, і хоче почути людей, які бажають стати волонтерами або зробити пожертви.

Залишити відповідь