росія готує «фізичний напад» на країни Заходу: спецслужби Британії стурбовані зв’язками Кремля з кібератаками та диверсіями.

Про це заявила глава Центру урядового зв’язку Британії Анна Кіст-Батлер, повідомляє The Telegraph.

Під час виступу перед експертами з кібербезпеки в Бірмінгемі вона наголосила, що росія прагне піти далі, ніж просто атаки в кіберпросторі.

Вона додала, що її відомство занепокоєне зростаючими зв’язками між російськими спецслужбами і стеженнями за людьми, диверсійними операціями. Як сказала Кіст-Батлер, москва “виховує та надихає” групи кібер-зловмисників і “в деяких випадках, здається, координує фізичні атаки проти Заходу”.

“путін не відмовився від своєї максималістської мети підкорити населення України”, – сказала посадовиця і додала, що підтримка Великобританією Києва залишається “неухильною”, а британські шпигуни продовжують зміцнювати кіберзахист країни.

До слова, днями полковник британської армії у відставці, військовий експерт Глен Грант заявив, що рф готує потужні гібридні атаки на європейські столиці. При цьому, на його переконання, “до спільного знаменника в цьому плані таки дійдуть, тому що Польща, Німеччина, Франція і Велика Британія побоюються, що ситуація погіршиться і вплине на них”.

Крім того, наприкінці 2023 року видання Bild із посиланням на власні джерела в розвідці однієї з європейських країн повідомляло, що росія може спробувати атакувати Європу наприкінці 2024 року або на початку 2025-го, коли США опиняться «без лідера» та зможуть прийти на допомогу європейським державам тільки після деякої затримки.

Залишити відповідь