За останні кілька днів волонтери відвезли в Україну 23 автомобілі, передані жителями Лондона в рамках програми ULEZ Scrappage Scheme. Про це повідомили у British-Ukrainian Aid.

Британці передають легкові авто, позашляховики, мікроавтобуси, і навіть мотоцикли.

Україна дуже потребує транспорту всіх видів через вторгнення росії, зазначили у благодійній організації.

Після того, як лондонці приєднуються до схеми утилізації Ulez і передають свої транспортні засоби, BUAID забезпечує організацію логістики, дотримання правил, доставляє транспортні засоби та гарантує, що вони потраплять до ретельно підібраних одержувачів.

Щоб законно відправити їх в Україну, кожен транспортний засіб має служити в гуманітарних цілях, надавати медичну допомогу або евакуювати людей у райони, де медична допомога доступна.

B BUAID додали, що Eurotunnel надає безкоштовний проїзд для танспорту, пожертвуваного Україні в рамках ULEZ .

“Ми вдячні Eurotunnel за щедрість та непохитну підтримку багатьох благодійних організацій, які допомагають Україні протягом останніх двох років. Ми також щиро дякуємо всім учасникам Схема ULEZ Scrappage, які передали свої автомобілі на благодійність, щоб допомогти врятувати життя в Україні!

Звичайно, це було б неможливо без наших волонтерів – тих, хто координував доставку і тих, хто возив транспортними засобами. Ваша відданість, професіоналізм та щедрість духу та почуття гумору неперевершені“, – ідеться в дописі.

Якщо ви хочете пожертвувати свій автомобіль або передати його за схемою ULEZ srappage, щоб він міг поїхати в Україну, будь ласка, відвідайте веб-сайт: www.british-ukrainianaid.org або зателефонуйте за номером: 020 357 659 33; електронна пошта: admin@cars4british-ukrainianaid.org.

Фото зі сторінки BUAID

Залишити відповідь