Благодійна організація «From Bristol with Love for Ukraine» відправила в Україну 34 генератори в своїй останній партії, щоб допомогти людям, які живуть у охоплених війною регіонах країни.

Організація розташована в Бристольському міжнародному центрі для України на Грейсток-авеню, її заснував доктор Разван Константинеску, почесний консул Румунії в Бристолі, повідомляє ВВС.

Волонтери «From Bristol with Love for Ukraine» з 24 лютого 2022 року відправили в Україну загалом 71 фургон із необхідною допомогою.

6 липня останній фургон відправили на церемонію, на якій був присутній член ради мера Бристоля Ендрю Варні.

Команді, яка керуватиме фургоном, знадобиться кілька днів, щоб дістатися до Румунії, де їх потім перевезуть через кордон з Україною. Там вони йдуть до громадських центрів у безпечних підземних місцях, де цивільні можуть заряджати ноутбуки, мобільні телефони, батареї та дозволяти готувати їжу.

Благодійність базується на пожертвах громадян.

Волонтерка, доктор Енн Кеннард, викладачка на пенсії з Університету Західної Англії, сказала: «Люди думають, що про Україну забувають, але це не так, ця країна дуже позитивно допомагає, і ми не забудемо їх».

«Ми чули від наших друзів в Україні, що їм найбільше потрібні генератори, і ми раді допомогти. Українські електростанції дійсно постраждали, наприклад, у Харкові повністю зруйновані три великі електростанції. Тож ми знаємо, що це те, що їм потрібно, і всі були такими щедрими», – додала вона.

Раніше повідомлялось, що волонтер Саймон Рівелл зі Східного Йоркшира зібрав 50 тисяч фунтів стерлінгів, щоб доставити в Україну вісім машин швидкої допомоги та медичне обладнання.

Залишити відповідь