Українець, який живе в Плімуті, розповів про свій гнів через бомбардування дитячої лікарні російськими військовими, сказавши, що владімір путін «перетнув червону лінію», пише Plymouth Live.

Максим Литвинов був змушений втекти з рідного міста Харкова після того, як його будинок і ділові приміщення були зруйновані російською артилерією. Тоді він відправив свою родину з України, і зараз сам працює водієм автобуса в Плімуті.

Пан Литвинов проводить свій вільний час, збираючи та організовуючи допомогу, яку везуть в Україну в конвої з колегою-благодійником Андреасом Євангелу.

Чоловіки повернулися зі своєї останньої, десятої поїздки менше двох тижнів тому, під час якої вони доставили тонни допомоги, включаючи автомобіль 4×4 і караван, які були передані військовим на передову.

Але його розлютило бомбардування дитячої лікарні Охматдит, найбільшого медичного закладу України для дітей, де на той час перебували понад 600 пацієнтів.

Пан Литвинов сказав, що його рідний брат свого часу отримував допомогу в цій лікарні, оскільки це був найбільший і найкраще обладнаний заклад для педіатричної допомоги.

«Вона єдина в Україні і дуже велика, і там робили дитячі операції на серці. У них були лікарі з Ізраїлю і США, які приїжджали звідти набиратися досвіду. Це основна лікарня, яка працює з дітьми, хворими на рак».

«Це найгірше, що вони могли зробити. Є червона лінія, і путін перейшов її. Я запитував, чи є це достатнім доказом для світового уряду, щоб діяти. В Україні це не війна, це геноцид», – заявив чоловік.

Залишити відповідь